Antalya Klima Servisi

Çözüm Klima Teknik Servisi olarak Antalya geneli hizmet vermekteyiz. Sizlere daima yardımcı olabilmek adına 7/24 klima tamiri, klima bakım ve onarım, klima montajı, klima temizleme gibi tüm işleri en uygun fiyatlara yapmaktayız. Antalya’da Lara Muratpaşa klima servis, Kepez klima servis, Konyaaltı klima servis hizmeti vermekteyiz. Diğer bölgelere de klima hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Özellikle Antalya’da klimalar her evin vazgeçilmezi halindedir. Hem ısıtma, hem soğutma aracı olarak kullanılan klimaların bakımı ve temizliği çok önemlidir. Klima bakımı yaptırmanız klimanızın ömrünü uzatır, tasarruf etmenize yardımcı olur ve en önemlisi içeriye hava üfleyen klimanızın mikrop saçmasını önlersiniz.

Klima Montajı ve Klima Tamiri

Çözüm klima teknik servisi olarak marka fark etmeksizin tüm klimaların montaj ve tamir işlemini yapmaktayız. Yılların bizlere kattığı bilgi ve donanım sayesinde sizlere profesyonel bir hizmet vererek klimanız ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmak.

Klima tamir, onarım, temizlik ve montaj gibi tüm işlerinizi en uygun fiyatlara çözümlüyor, müşteri memnuniyeti garantili olarak sizlere hizmet sağlıyoruz. Haftanın tüm günleri bize telefon numaramızdan, whatsapp iletişim hattından, mail adresimizden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.